«Збережи себе для майбутнього»

- під таким лозунгом сьогодні в приміщенні Сарненського районного Будинку дітей та молоді відбулася молодіжна акція  присвячена відзначенню Всесвітнього Дня без тютюну, організаторами якої були Сарненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Показати правильне ставлення до здорового способу життя та розповісти присутнім про шкідливість паління прибули агітбригади навчальних закладів району та представники закладів охорони здоров’я.
     Основною метою цьогорічного заходу, було вкотре нагадати, що куріння  тютюну є великою небезпекою для здоров'я і призводить до виникнення різних захворювань та передчасної смерті людей. Саме з такими застереженнями у творчій формі, виступили зі своїми номерами юні борці за здоровий спосіб життя, показавши, що в наш час модно бути здоровим.
     На завершення заходу, всі присутні отримали солодощі, як смачну альтернативу цигаркам.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків громадськістю
апарату райдержадміністрації