Привітали довгожительку з ювілеєм

17 травня 100 років виповнилося жительці смт. Клесів Тріщук Пелагеї Никифорівні. В цей святковий день привітали бабусю з ювілеєм голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, Клесівський селищний голова Віктор Буйний, працівники виконкому селищної ради, настоятель Свято-Успенського храму отець Василій, представники засобів інформації, працівники культури й учасники художньої самодіяльності, родичі та односельці.
      Народилася Пелагея Никифорівна в Клесові, пережила час репресій, воєнні лихоліття, відбудову народного господарства, добросовісно трудилась у колгоспі на рідній землі. Виховала трьох синів і доньку, яка живе поряд у Клесові, має також онуків, правнуків і праправнуків.
      Представники влади району вручили ювілярці вітальну адресу, квіти, подарунки та побажали їй здоров'я, щастя, сімейного затишку й благополуччя. Квіти та цінний подарунок підніс Пелагеї Никифорівні й селищний голова. Віктор Буйний побажав їй міцного здоров’я, життєвих гараздів та зауважив, що такими людьми буде опікуватись особисто й зробить усе від себе залежне щодо їх відповідного соціального забезпечення.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації