Свято села у Карпилівці

Цієї неділі Карпилівка зустрічала свій ювілей – 360-у річницю першої письмової згадки, цей день відзначається як день села. Урочистості розпочалися о 13 год. в сільському будинку культури з вітальних слів голови Карпилівської сільської ради Ганни Карпець. Вона побажала добробуту та процвітання усій громаді, а також висловила сподівання на майбутній розвиток села. Естафету привітань продовжив голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук, який також привітав усіх присутніх, і зауважив, що за свою майже чотирьохсотлітню історію Карпилівка зміцніла, будучи загартованою у тяжкі часи воєн, стихійних лих та нещасть, виростила безліч героїв, трудівників, діячів культури і незважаючи на недуже сприятливі природні умови, продовжувала розвиватися – це все є запорукою її кращого майбутнього. Анатолій Миколайович прийшов на свято не з пустими руками, він подарував карпилівській громаді футбольні м’ячі та світлову установку.
      Основною метою урочистостей було подарувати святковий настрій жителям села та відзначити грамотами і подарунками людей, які зробили значний вклад в розвиток Карпилівки. Саме тому, привітання продовжили учасники святкового концерту на якому виступали аматори сцени, учнівські колективи місцевої школи, гості з райцентру. В перервах між номерами концертної програми нагороджувалися видатні карпилівці, серед них: працівники культури, освіти, медицини, приватні підприємці, найстарші та наймолодші жителі села.
      Також в цей день відбулася презентація виробів декоративно-вжиткового мистецтва (рушників, хусток, вишивки), всі бажаючі мали можливість скуштувати традиційні страви. Для любителів спорту були організовані змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу та футболу, в яких взяли участь понад сто учасників.
      Організатори свята зробили все, щоб і жителі, і гості відчули неповторну атмосферу великої і дружної родини, де кожен міг насолодитися піснею, гумором, танцем, спілкуванням, отримати позитивні емоції та гарний настрій.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації