Випускний

28 травня Сарненщина,разом із усією Україною відзначала випуск школярів у доросле життя, коли разом з атестатами вони одержували путівку у майбутнє. Вже традиційно на площі районного центру було організовано урочистості. Привітати випускників прийшли голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, перший заступник міського голови Світлана Усик, представники місцевої влади, освітяни.
  Цей день став завершальним етапом одинадцятирічного періоду шкільного життя для 1282 випускників загальноосвітніх навчальних закладів Сарненського району. Розпочалося свято зі слів привітання Анатолія Остапчука, який зауважив, що закінчення школи – це важливий рубіж в житті кожної людини і тепер всі випускники, стоять на порозі самостійного, дорослого життя. Попереду – відповідальна пора, коли їм належить вибрати професію і визначити свою подальшу долю. Він побажав випускникам ніколи не втрачати прагнення кожен день змінюватися, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя. Цього святкового вечора прозвучало багато теплих слів вчителям і батькам, які подарували нашому суспільству цих молодих хлопців та дівчат, виховували і підтримували їх у часи радості та печалі, вкладали свої душевні сили, передавали знання та досвід, вчили перемагати.
  В ході урочистостей найуспішніших випускників нагородили медалями. Свої подарунки у вигляді хореографічних композицій подарували, тепер вже колишнім одинадцятикласникам танцювальні колективи міста, ну і звичайно не обійшлося без випускного вальсу.
Хочеться вірити, що це молоде покоління виправдає очікування своїх батьків, друзів, близьких і досягне неабияких висот, тому що їхні успіхи сьогодні – це стабільність і процвітання міста, району та нашої держави завтра.