Міжнародний день захисту дітей

Дорогі юні друзі! Шановні краяни!
Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем захисту дітей.
Цей день для всіх нас особливий, адже діти – наше майбутнє, він нагадує нам про те, що дуже багато чого в житті залежить від дорослих.
Дитина, як ніхто інший, беззахисна перед реаліями нашого світу і потребує підтримки. Нам, дорослим, потрібно постійно цікавитися потребами й інтересами підростаючого покоління. Необхідно якомога частіше згадувати, що кожен з нас колись був дитиною. Маленькій людині потрібні ласка, любов, увага і турбота.
Ми, дорослі, маємо зробити все можливе, щоб діти виросли справжніми патріотами, корисними суспільству, соціально свідомими громадянами України, тому хочеться подякувати всім, хто за родом своєї діяльності, за велінням душі робить все, щоб наші діти були здоровими, щасливими, розвивалися духовно і морально.
Сьогодні юні жителі району гідно представляють рідний край на престижних всеукраїнських і міжнародних конкурсах, змаганнях, олімпіадах. І вірю, що вже зовсім скоро вони увійдуть до когорти видатних вчених, художників, лікарів, спортсменів нашої держави. Наше завдання – допомогти їм повірити у свої сили і дати можливість реалізувати свої здібності. Підростаюче покоління має бути щасливим, розумним, здоровим, обдарованим. Нехай його оточує доброта та розуміння.
Дорогі батьки, бабусі, дідусі, всі, хто присвятив себе роботі з дітьми, щиро бажаю вам і вашим дітям миру, добра, благополуччя, щастя і радості. Давайте берегти і любити наших дітей! А вдячні і щасливі очі дитини будуть нам усім нагородою! Зі святом Вас!

Анатолій Остапчук,
голова райдержадміністрації