Привітали журналістів з професійним святом

6 червня в Україні відзначається День журналіста – щорічне професійне свято працівників засобів масової інформації. Встановили його 25 травня 1994 року Указом Президента на підтримку ініціативи делегатів І Всеукраїнського з’їзду редакторів газет і журналів. Датою святкування обрано 6 червня – день прийняття (1992 року) Національної спілки журналістів України (НСЖУ) до Міжнародної федерації журналістів.

Сарненські медійники також не лишилися без уваги. Привітати працівників газети «Сарненські новини», цього дня прибули голова районної ради Микола Драганчук, заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович, міський голова Сергій Євтушок. Вони висловили вдячність працівникам видання за нелегку, клопітку працю і побажали лише добрих новин, легкого стилю та успіхів у цій важливій та відповідальній справі. Журналісти були нагороджені грамотами районної ради, райдержадміністрації, міської ради та подарунками.
      Варто згадати, що напередодні професійного свята, 3 червня в залі засідань Федерації профспілок Рівненської області, відбулися урочистості, під час яких нагороджували та вітали і наших журналістів. Із 2006 року незмінно газету «Сарненські новини» визнають кращою міськрайонною газетою області і цей рік не став винятком, крім того, в.о. головного редактора Світлана Ляшко та секретар первинної журналістської організації Василь Сосюк отримали диплом та кубок, які вручив голова обласної організації спілки журналістів Дмитро Тарасюк.
      Відзначили наших журналістів і в інших номінаціях. Професійну відзнаку Національної спілки журналістів «Золоте перо» за багатолітню плідну діяльність у колективі районної газети Сарненські новини отримала ветеран Спілки Раїса Бричкова.
      Під час урочистостей журналістів вітали керівники обласних установ та відомств. Колектив «Сарненських новин» отримав нагороду Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Грамоту обласного управління міліції за результативну співпрацю отримала заступник головного редактора нашої районки Зоя Тимцунік.
      Визнання, диплом та кубок  обласної організації Національної спілки журналістів за перемогу в творчому конкурсі у номінації «Журналіст року» отримала директор радіокомпанії «Полісся» Віра Шашук.  А редактор відділу інформаційних програм Юрій Прозапас отримав Почесну грамоту обласного управління освіти. Позаштатний журналіст, член Національної спілки журналістів, магістр екології  Оксана Головко відзначена керівництвом обласного управління лісового господарства за особистий внесок у екологічне просвітництво. А колектив редакції радіомовлення, за тривалу співпрацю та внесок у просвітницьку діяльність, нагородили почесними грамотами і подяками Державна податкова адміністрація у Рівненській області, Рівненський обласний центр зайнятості та обласне управління лісового та  мисливського господарства.
     Приєднуємося до привітань і бажаємо нашим журналістам подальших успіхів.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації