Нарада з головами місцевих рад

Цієї п’ятниці в малому залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими, селищними, міським головами під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука. Крім нього в засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Хомич, заступники голови райдержадміністрації Інни Наумович та Сергій Потапович, керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій, представників районних ЗМІ. Нараду розпочав Анатолій Миколайович закликавши всіх присутніх до продуктивної праці, адже роботи досить багато. І дійсно, згідно порядку денного потрібно було розглянути 9 основних питань. Розпочали з дуже хвилюючої теми про порядок оформлення права власності на об’єкти нерухомості. З цього приводу присутні заслухали доповідь головного інженера обласного БТІ Ніни Дідовець. Про зміни до містобудівного законодавства розповідав начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Федір Пінчук.

Варто згадати, що за нинішніх погодних умов дуже гостро стоїть проблема пожежної безпеки та безпеки на водних об’єктах. З цього приводу заступник голови Сергій Потапович наголосив про першочергову необхідність в посилені заходів безпеки з метою запобігання лісовим і торф’яним пожежам, нещасним випадкам на водоймах. Крім того, важливо вчасно інформувати виконавці органи району з метою забезпечення відповідного реагування, так як від цього часто залежать людські життя. Під час засідання обговорювалися також важливі питання санітарної безпеки, а саме про дотримання санітарного законодавства на виїзних ринках району. Нагадаємо що нещодавно райдержадміністрацією було заборонено торгувати на таких ринках без холодильного обладнання в літній період. Основна причина – несприятлива санітарно-епідеміологічна ситуація що склалася в районі. На закінчення наради, яка тривала більше двох годин, Анатолій Миколайович підводячи підсумки, закликав усіх присутніх докласти максимум зусиль для виконання вищезазначених цілей і сумлінно виконувати свою роботу на благо територіальних громад, нашого району.

Сектор з питань внутрішньої політики та звязків з громадськістю апарату райдержадміністрації