У Сарнах відсвяткували День міста

Цьогорічне відзначення великого християнського свята – Трійці співпало з 126-ою річницею від дня заснування міста Сарни. Зрозуміло, що і святкування відбувалося як то кажуть, з подвійним розмахом. На центральній площі зібралося кілька тисяч сарненців. Вітати наше місто прибули голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, перший заступник голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко, Кузнецовський міський голова Сергій Анощенко та заступник Костопільського міського голови Ніна Бреус.
      Цього вечора Сарни також відвідали добрі друзі нашого міста депутати Верховної Ради України Микола Шершун, Юрій Прокопчук та Сергій Кошин, які посприяли організації виступів на центральній площі міста артистів української естради. На адресу нашої малої Батьківщини звучало багато добрих слів, побажань процвітання і розвитку. Всі присутні були єдині у тому, що Сарни мають перспективне майбутнє і буде надалі розвиватися як сучасне, європейське місто.
      Не обійшлося день народження міста й без закордонних гостей з польського міста-побратима Длуголенки. Привітати сарненців приїхали війт гміни Длуголенка Івона Агнєшка Лебек та голова ради гміни Анна Хмілевська. В рамках заходу представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, видатних жителів міста було нагороджено грамотами обласної ради, облдержадміністрації, райдержадміністрації, міської ради.
      По завершенню офіційної частини розпочався святковий концерт в якому взяли участь аматори сцени, народні артисти України Ніна Матвієнко, Антоніна Матвієнко, Дмитро та Назарій Яремчуки, а також з презентацією свого нового альбому «Потом і кров’ю» виступив гурт «Ot Vinta».

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації