Привітали медичних працівників району

На передодні дня медичного працівника у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята медиків. Ця подія зібрала повний зал працівників охорони здоров’я з усього нашого району. Не обминули увагою цей захід і представники місцевої влади. Привітати медичних працівників прибули голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок, заступники голови райдержадміністрації Інна Наумович та Сергій Потапович, керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах.
      У вітальному слові до винуватців свята Анатолій Остапчук зазначив, що немає нічого дорожче за життя і здоров'я людей, саме тому професія лікаря – одна з найбільш благородних і потрібних суспільству. Праця медика нелегка і відповідальна, але дуже почесна. «Приємно усвідомлювати, що медичні працівники нашого району - це професіонали, віддані своїй справі, які завжди продовжують освоювати нові методики. Яскравим прикладом цього було започаткування практики малоінвазивних хірургічних втручань, а саме лапароскопічних операцій в Центральній районній лікарні. Тепер ці технології стануть доступними для всіх жителів нашого району. Варто зазначити, що і медицина на селі не стоїть осторонь прогресу. З кожним роком збільшується кількість сільських лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини, завдяки спільним зусиллям покращується їх матеріально-технічна база.» - наголосив голова.
      В рамках урочистостей грамотами райдержадміністрації, районної та міської ради були нагороджені представники закладів охорони здоров’я району. Також до вітання долучилися підприємства та приватні підприємці району, які вже традиційно презентували подарунки для відділень медичних закладів. Привітати і нагородити подяками своїх колег прийшли також головний лікар Сарненської центральної районної лікарні Ярослав Романюк та начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Василь Іванюк.
      Головним подарунком для медиків цього дня став святковий концерт за участю аматорів місцевої сцени.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадмністрації