Оздоровлення у санаторії "Горинь".

1 червня стартувала дитяча літня  оздоровча кампанія 2011 року. Саме в цей день 77 дітей з  Сарненського району  заїхали на І оздоровчу зміну  (21 день ) в санаторій "Горинь", що розміщений у смт.Степань  Сарненського району Рівненської області. Часткова оплата путівок для цих дітей була проведена за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Варто зазначити, що свого часу санаторій "Горинь"  був оздоровницею, відомою на весь Радянський Союз, зокрема завдяки унікальним мінеральним хлориднокарбонатно-натрієвим водам типу "Миргородська" "Баден-Баден", торфяним грязям.

Так, 14.06.2011 року спеціалістом Сарненської міжрайонної виконавчої дирекції була здійснена перевірка умов перебування цих дітей в санаторії.
      Цього року колектив з 19 чоловік, очолений головним лікарем  Ларисою Шишковською, доклав максимум зусиль, щоб відновити санаторію славу, адже другий рік після тривалої перерви оздоровниця гостинно розкрила двері. Центральний корпус пишається оновленим фасадом, відремонтованими  кімнатами в спальному корпусі з усіма зручностями, харчоблоком, обладнанням та медичним устаткуванням. Придбали нові меблі, посуд, постільну білизну. На кожному поверсі обладнали душові кабінки, а гарячу воду тепер постачають цілодобово. Затяжна криза не вплинула на харчування: збалансоване меню з фруктами та солодащами припадає до вподоби всім.
      Та, як відомо, не хлібом єдиним. Отож у закладі подбали про культурно-масову програму для маленьких пацієнтів. Студенти Сарненського педколеджу РДГУ перетворюють перебування дітей на справжній феєрверк розваг і цікавих заходів. Проводять зі своїми підопічними екскурсії до лісу, на луг, водять в туристичні та краєзнавчі походи, організовують козацькі забави, вечори знайомств, змагання "Нумо, дівчата!" та "Нумо, хлопці!", звісно, нагороджуючи переможців, влаштовують перегляд кінофільмів, заняття гуртка з бісероплетіння тощо.
      Проте різноманітні цікаві дійства не перешкоджають оздоровленню цілющою степанською водою, фізпроцедурами, масажем, фіто- й озокеритотерапією.
      Учениця 4 класу Селищенської ЗОШ І-ІІ ст. Опалько Катерина, з якою довелось поспілкуватись, захоплено розповідає:
      - Мені дуже подобається у санаторії, тут так весело й цікаво. Вожаті організувують для нас рожеву дискотеку, циганський день, конкурс "Міс Дюймовочка" й багато інших розваг, усіх і не перелічити. А як смачно годують! Смакували вже бананами, апельсинами, не кажучи вже про різноманітні м"ясні та солодкі страви. Кожен день дають нам свіжі овочі та йогурт. Але  і заставляють  пити  лікувальні води, чаї. Відвідуєм  ми кожен день   масаж, процедури.
      В день, коли проводилась перевірка, вожаті організували для дітей конкурс "Веселі старти "  та "Св"ято Нептуна", тож спеціаліст виконавчої дирекції мав змогу сфотографувати веселих дітей.