Керівники району та міста вшанували пам’ять жертв війни

Сьогодні, 22 червня в День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Драганчук, міський голова Сергій Євтушок спільно з головою Сарненської районної організації ветеранів України Михайлом Гуком та ветеранами взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим у Великій Вітчизняній війні. Вшанувати пам’ять жертв війни прийшли також заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович, перший заступник міського голови Світлана Усик, голова Сарненської районної організації Партії Регіонів Андрій Циганенко, завідувачка Сарненським історико-етнографічним музеєм Раїса Тишкевич, представники виконкому та депутати міської ради.
      Саме в цей день 70 років тому країну приголомшила звістка про напад фашистської Німеччини. За чотири роки війни в бою полягли мільйони наших співвітчизників. Лише на Сарненщині жертвами війни стали майже чотирнадцять тисяч жителів.
      «В цей день ми згадуємо усіх тих, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у концентраційних таборах та катівнях, хто жертвував своїм життям задля того, аби наша Вітчизна стала вільною. Ми низько схиляємо голови перед нашими дорогими ветеранами, усіма, хто вистояв і переміг у суворі роки Великої Вітчизняної Війни, і дякуємо їм за мужність, стійкість і героїзм, за те, що вони підняли країну з руїн і відродили міць нашої держави», - сказав, звертаючись до присутніх, Анатолій Остапчук. Слова подяки за ратний подвиг та побажання міцного здоров’я і благополуччя висловили ветеранам голова районної ради Микола Драганчук та міський голова Сергій Євтушок. Завідувачка Сарненським історико-етнографічним музеєм Раїса Тишкевич нагадала присутнім про ті трагічні події початку Великої Вітчизняної війни та про бойові дії на території Сарненщини.
      О 10.00 год. учасники заходу віддали шану мільйонам жертв, яких забрала війна, схиливши голови у хвилині мовчання.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації