Шановні державні службовці Сарненщини!

Від щирого серця вітаю вас, дорогі колеги, з Днем державної служби!
      Сьогодні, на вас покладене відповідальне завдання – забезпечення реалізації різнобічних програм, спрямованих на підвищення добробуту жителів нашого району, захист інтересів держави, зміцнення її престижу. Тому люди, які вибирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за становлення демократичних цінностей та майбутнє нашого народу.
      Від того, наскільки принципово кожен службовець буде ставитися до своїх посадових обов'язків, залежить майбутнє Сарненщини, всієї держави. Ваша діяльність значима ще й тим, що ваш професіоналізм у великій мірі визначає рівень довіри народу до інституту влади. Можна бути впевненим у тому, що державні службовці нашого району докладають максимум зусиль для того, щоб ефективно забезпечувати зворотний зв'язок з громадою, своєчасно реагувати на її проблеми і сприяти їх вирішенню.
      Дякую вам, за самовіддану працю на благо рідного краю, держави, за сумлінне виконання своїх обов'язків. Переконаний, що ви і надалі будете твердо захищати інтереси нашої громади, зміцнюватимете демократичні основи держави.
      Бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, життєвих гараздів, невичерпного оптимізму та нових звершень на ниві служіння рідному краю та Україні.

Анатолій ОСТАПЧУК,

голова райдержадміністрації