Таланти Клесівщини

Цієї середи Сарненський історико-етнографічний музей вже вкотре приймав гостей в рамках районної мистецької акції «Мистецтво одного села». Цього разу показати свої таланти, традиції та звичаї в райцентр прибули представники культурно-дозвіллєвого комплексу Клесівської селищної ради «Граніт».
   Презентація селищної ради розпочалася з вітальних слів її голови, Віктора Буйного, який коротко розповів про Клесівщину і подякував організаторам свята. На цьому вітання не закінчилися і гості свята заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович, заступник голови районної ради Валентин Цупріян, керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно приступили до найприємнішої частини заходу, а саме до нагородження представників культурно-дозвіллєвого комплексу «Граніт» спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.
  Представники місцевої влади, гості свята були щиро здивовані побаченими виробами декоративно-вжиткового мистецтва, виступами аматорів сцени Клесівщини і подякували всім присутнім за організацію такого чудового свята рідної культури, традицій, народного мистецтва.

Сектор з питань внутрішньої політики та
                              зв'язків з громадськістю апарату райдержадміністрації