Привітали кооператорів

Цієї суботи працівники кооперативів відзначатимуть своє професійне свято. Історія свята бере свій початок в 1995 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, яка визнала, що кооперативи стали одним з необхідних факторів соціально-економічного розвитку.
  Споживча кооперація – невід’ємна частина економіки нашого району. У непрості роки реформ кооперацію вдалося зберегти, і сьогодні – це галузь, що динамічно розвивається у сфері торгівлі та громадського харчування, побутових послуг, виробництва товарів народного споживання.
  Цього четверга, напередодні Міжнародного дня кооперативів, представники цієї галузі зібралися на урочистості, які проходили в приміщенні Сарненської райспоживспілки. Привітати винуватців свята прибули голова районної ради Микола Драганчук, заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович та перший заступник міського голови Світлана Усик. Гості подякували присутнім за сумлінну працю, і побажали подальшого розвитку, благополуччя і нових звершень у їх важливій та відповідальній роботі на благо нашого району, нашої громади.
  На підтвердження своїх слів представники місцевої влади нагородили кращих кооператорів Сарненщини грамотами районної, міської рад і райдержадміністрації.