Голова райдержадміністрації привітав податківців з професійним святом

2 липня своє професійне свято відзначали працівники державної податкової служби України. Напередодні свята голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук та перший заступник міського голови Світлана Усик завідали до Сарненської міжрайонної державної податкової інспекції та привітали з професійним святом її працівників.
      «Ми високо цінуємо вашу роботу із забезпечення надходжень податкових платежів і зборів, підвищення податкової грамотності та зміцнення фінансової дисципліни населення. Упевнений, що і надалі ваш професіоналізм, компетентність, відповідальне ставлення до справи будуть сприяти розвитку і процвітанню Сарненщини та нашої держави», сказав Анатолій Остапчук, звертаючись до винуватців свята.
      Слова вітання та побажанняуспіхів у роботі, здоров'я, щастя і благополуччя висловила на адресу працівників податкової перший заступник міського голови Світлана Усик.
      Разом Анатолій Остапчук та Світлана Усик вручили кращим податківцям району почесні грамоти, квіти та подарунки.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації