Недільні концерти тривають

Цієї неділі наше місто приймало представників Коростської сільської ради, які в рамках проведення заходів організації змістовного дозвілля в літній період приїхали порадувати сарненців своїми талантами. На центральній площі міста відбувся виступ аматорських колективів та окремих виконавців Коростського культурно-дозвіллєвого комплексу.
   Цього вечора сумувати не довелося нікому, адже гості райцентру представили до уваги глядачів різножанрові номери, тут і народна пісня, і танці, і навіть гумор. Дивували своїм співом та цікавим, колоритним виконанням Наталія Банацька, Віта Кошляк, Любов Сорока, Олександр Мамчур та багато інших. Не обійшлося свято й без танцю, фольклорний колектив «Мазурки» представив до уваги присутніх традиційний танок у поєднанні з народними піснями. Піднімав настрій глядачам своїми гумористичними творами Василь Титечко.     На завершення концерту, наших гостей привітала заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, яка подякувала за чудові виступи, хорошу, святкову атмосферу і незабутні враження.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю апарату райдержадміністрації