Обговорили важливі питання

6 липня в малому залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар секретарів місцевих рад під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха. В засіданні також брали участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, начальник Сарненського міжрайонного відділу Кримінально-виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Рівненській області Сергій Стахнюк.
   В ході проведення семінару було розглянуто такі питання: про порядок та умови відбування кримінального та адміністративного покарання у вигляді громадських робіт; про виплату компенсації готівкою населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2011 році; про порядок ведення особових справ працівників місцевих рад; про порядок атестації посадових осіб органів місцевого самоврядування; роз’яснення, коментар положення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні»; про відповідність чинному законодавству України рішень виконкомів місцевих рад та розпоряджень міського, селищних, сільських голів, прийнятих у травні 2011 року.
  З обговорених питань секретарям місцевих рад було надано методичні рекомендації.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю апарату райдержадміністрації