Сарненці відсвяткували Івана Купала

6 липня жителі Сарн та гості міста відзначали свято Івана Купала. За народним повір’ям, свято Івана Купала проходить у ніч із 6 на 7 липня. В цей день трави й квіти набирають найбільшої лікувальної сили, опівночі розквітає папороть. Ця чарівна квітка віщує незліченні скарби, багатство, статки і здоров’я.
  Традиційне народне дійство «Купальський віночок» зібрало цього вечора на березі річки Случ жителів нашого району, представників місцевої влади, зокрема на святі були пристуні голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, перший заступник міського голови Світлана Усик.
  Передати поліські стародавні звичаї постаралися місцеві аматорські хореографічні, вокальні, фольклорно-етнографічні колективи «Струмочок», «Пролісок», «Джерельце», «Намисто», «Мереживо». Також привітати жителів міста і показати свої звичаї, таланти приїхали представники культурно-дозвіллєвих комплексів сіл Федорівка, Білятичі, Глушиця, Немовичі, Кричильськ.
   Кожен бажаючий міг прийняти участь у святковій ігровій програмі, адже ніяке свято не проходить без конкурсів та призів. Організатори дійства, доклали максимум зусиль, для того, щоб усі залишилися задоволеними, тому всі учасники були нагороджені солодкими подарунками за активну участь.
  Наприкінці свята, після танців, ігор і співів традиційно зустрічали Водяного та запалили купальське вогнище. Ось так цікаво та весело пройшов цей день для сарненців. Можна з впевненістю сказати, що кожен присутній міг відчути незабутню атмосферу свята і отримати безліч чудових вражень.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв'язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації