«Сарненський район – територія, дружня до дитини»

12 липня в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Координаційної ради з розробки та впровадження Стратегії «Сарненський район – територія, дружня до дитини» під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої.
  Розпочалося засідання з вступного слова, Тетяни Сухаревої, яка зазначила, що основною метою впровадження вищезгаданої стратегії, є створення на території Сарненського району простору сприятливого для розвитку і щасливого майбутнього кожної дитини. Вона зауважила, що на території райцентру вже зроблені перші вдалі та ефективні кроки для залучення дітей до активної участі у житті рідного міста. Для цієї цілі, був створений спеціальний дорадчий орган – дитяча дорадча рада, пропозиції якої враховуються міською владою у прийнятті рішень.
  В ході засідання було розглянуто та обговорено проект Плану дій з реалізації Стратегії «Сарненський район – територія, дружня до дитини» до якого було внесено пропозиції та доповнення, серед яких: забезпечити інформування населення району щодо Стратегії «Сарненський район – територія, дружня до дитини» та провести семінар для спеціалістів по соціальній роботі із сім’ями, дітьми, молоддю та спорту місцевих рад району; провести підготовчу роботу для створення дитячих дорадчих рад на території сільських, селищних рад району.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв'язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації