Багата талантами Сарненщина

Так вже склалося, що недільні вечори у сарненців асоціюються з концертами, які організовуються в рамках проведення заходів організації змістовного дозвілля в літній період. Цього разу наше місто приймало талановитих представників Карпилівської та Карасинської сільських рад.
  Цього вечора нікого не залишив байдужим виступ ансамблю народної пісні «Журавлина», зразкового аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Оберіг», щирими оплесками нагороджували Миколу та Леоніда Мартинків, Людмилу Панекало, Людмилу Мартинюк, Валентину Малишевську, танцювальний колектив «Верес», троїстих музик… Та заворожила всіх талановита дівчинка – четвертокласниця Мар’яна Мартинюк. І таких обдарованих дітей у наших селах багато. Як от юна поетеса Наталія Мартинюк, неодноразова переможниця й призерка районних і обласних оглядів-конкурсів читців.
На завершення концерту, наших гостей привітали заступник голови райдержадміністрації Сергій Потапович та заступник голови районної ради Валентин Цупріян, які подякувала за чудові виступи, хорошу святкову атмосферу і незабутні враження.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю апарату райдержадміністрації