Оздоровлення дітей у літній період

21 липня в малому залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання Координаційної ради по питанню оздоровлення дітей у літній період 2011 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої. В обговоренні важливих питань оздоровчого сезону також брали участь представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сарненської міжрайонної виконавчої дирекції Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, запрошені.
  Засідання розпочалося з вступного слова Тетяни Сухаревої, яка налаштувала присутніх на посилену і плідну роботу, адже питання відпочинку дітей є одним з першочергових у літній період. Хоча в нашому районі спостерігаються позитивні тенденції до зменшення загальної кількості хворих на різні захворювання, однак молоде покоління однозначно має потребу в профілактиці, оздоровленні і відпочинку. Саме з метою проаналізувати стан оздоровчої кампанії та провести її на належному рівні, в ході засідання було розглянуто такі питання: про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Сарненського району відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації; про організацію оздоровлення дітей у супроводі одного з батьків; про організацію відпочинку дітей у пришкільних таборах періоду 2011 року, та оздоровлення дітей постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС; про відсоток погашення вартості путівок у 2011 році через Фонд соціального страхування та оздоровлення дітей застрахованих осіб у 2011 році.
  Під час засідання наголошувалося, що потрібно приділяти особливу увагу дітям з неблагополучних сімей, дітям-сиротам, дітям з обмеженими фізичними можливостями, адже ніхто не повинен залишитися без відпочинку та оздоровлення. На завершення обговорення було зауважено, що населення не достатньо поінформоване у деяких особливостях оздоровчого процесу, зокрема, про обмеження щодо мінімального віку дитини, яка може перебувати в оздоровчих закладах, а це вік від 4 років.
 Для отримання довідок щодо оздоровлення звертайтеся у відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю апарату райдержадмінітсрації