Аналіз регуляторного впливу

Назва регуляторного органу:Стрільської сільська рада

Назва документа: Проект рішення „Про встановлення ставок єдиного податку”

Вид податку, збору: Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

Розробник аналізу регуляторного впливу: Стрільська сільська рада

Рубрика аналізу

1

Проблема, яку передбачається вирішити, опис проблеми та її прояв; причини виникнення; для кого проблема має вплив;

Проблема, яку передбачається розв’язати з прийняттям даного рішення, полягає у  необхідності приведення  діючої системи оподаткування у відповідність до   Податкового Кодексу.

Проблема  має вплив на бізнес-середовище,  споживачів, місцеву владу, органи податкової служби.

2

Цілі державного регулювання

Метою даного регуляторного акту є:

- створення умов для зростання надходжень збору з суб’єктів господарювання, які провадять підприємницьку діяльність на території сільської ради;

-   наповнення доходної частини  сільського бюджету на виконання власних повноважень;

- забезпечення  дотримання вимог Податкового кодексу  щодо ставок єдиного податку.

3

Альтернативи та їх оцінки

У разі невстановлення ставок  збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності суб’єкти господарювання сплачуватимуть  збір у розмірі, який менший діючого до кінця 2012 року. Відповідно, надходження  до бюджету від збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності зменшаться.

4

Механізми використані   в документі

Фіксовані ставки єдиного податку 1-ї та 2-ї групи встановлюються для фізичних осіб-підприємців у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на 01 січня податкового (звітного) року.

1-а група фіксовані ставки податку встановлюється в межах від 1 до 10% мінімальної заробітної плати;

2-а група – від 2 до 20% мінімальної заробітної плати.

Проектом Закону Про державний бюджет на 2012 рік» мінімальна заробітна плата на 01.01.2012 р. буде становити 1073 грн.

5

Очікувані результати

Характеристика надається в таблиці 1.
6

Термін дії документа

Строк дії зазначеного регуляторного акта пропонується встановити з 1 січня 2012 року до прийняття наступного рішення сесії Стрільської сільської ради по даному питанню.

7

Показники результативності

Результативність буде відстежуватися шляхом    аналізу надходжень  збору  до бюджету та тенденції змін  їх кількості.

8

Заходи по відстеженню результативності

Відстеження результативності здійснюватиметься на підставі даних  податкової служби та  фінансового управління.

Примірна таблиця вигод та витрат

Вигоди
Витрати

Стабільність соціально - економічного розвитку сільської ради та збільшення надходжень до сільського бюджету сприятиме виконанню програм місцевого значення в галузях житлово – комунального господарства, транспорту, соціального захисту населення, культури  та інше.

Витрати робочого часу спеціалістів, пов’язані з розробкою регуляторного акту, на контроль за виконанням, проведення аналізу та заходів по відстеженню результативності регуляторного акту.

Зауваження та пропозиції від суб'єктів господарювання приймаються впродовж місяця за адресою: 34512 Рівненська область, Сарненський район, с.Стрільськ, вул.Чапленка, 10, Стрільська сільська рада, тел.95-2-32,95-2-20.

ПрикріпленеРозмір
Проект Р_шення с.doc196.5 кб