про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики 1 червня 2011 року на офіційному сайті Сарненської районної державної адміністрації оприлюднюється регуляторний акт - проект рішення Стрільської сільської ради «Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна (включаючи земельну ділянку,на якій розміщується нерухоме майно ,присадибну ділянку)фізичних осіб» та аналіз його регуляторного впливу.
Метою даного проекту рішення є: урегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування, суб'єктами господарювання, які здають в оренду нерухоме майно (квартири,будинки,склади,торгівельні приміщення тощо,сплачують податок в сумі 15(17)% отриманого доходу у вигляді орендної плати.
  Зі змістом зазначених матеріалів також можна ознайомитись щоденно
(крім святкових, вихідних днів) у розробника: Стрільська сільська рада, виконавчий комітет, тел. 95-2-20,95-2-32.
Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі
протягом місяця (крім святкових, вихідних днів) за адресою:
34512, Рівненська область, Сарненський район, с.Стрільськ, вул.Чапленка, 10, виконавчий комітет, тел. 95-2-20,95-2-32.