Також дивіться новини на facebook.com

Селу Тутовичі - 500 років

      Ранок святкового дня розпочався з богослужіння в місцевому храмі та хресної ходи. Архієпископ Сарненський і Поліський Анатолій освятив пам’ятний знак, встановлений на честь 500-річчя с. Тутовичі біля приміщення сільської ради.
      Місцевих жителів зі святом привітали народний депутат України, ректор Національного університету державної податкової служби України, м. Ірпінь Петро Мельник, заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Хомич, голова районної ради Микола Драганчук, керівники територіальних громад Сарненщини.
      Як і годиться на свято, не обійшлося без подарунків. Від себе особисто заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад передала в сільську амбулаторію електронні медичні ваги для зважування малят та апарат для вимірювання цукру в крові. А від очільника області Василя Берташа для потреб громади – оргтехніку. Вітаючи жителів населеного пункту з днем народження рідного села, Світлана Сад побажала їм міцного здоров'я, родинного щастя, радості і нових трудових успіхів та досягнень на благо свого рідного села і всієї України.
      Перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Хомич та голова районної ради Микола Драганчук вручили жителям села, які зробили значний вклад в його розвиток спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради, також, подарували для закладу культури музичний центр.
      Від імені територіальних громад району мешканців Тутович привітали Ремчицький сільський та Клесівський селищний голови, вручили спільний подарунок – бурштинову картину.
      Подарунком від народного депутата України Петра Мельника стала святкова концертна програма за участю народного ансамблю пісні і танцю «Сузір'я» Національного університету державної податкової служби України, м. Ірпінь. Продовжили святковий концерт колективи художньої самодіяльності району.
      Гостей свята організатори потішили не лишень концертом, а й традиційними стравами поліської кухні. Крім того, майстри декоративно-вжиткового мистецтва презентували глядачам свої вироби. Любителі спороту мали можливість випробувати свої здібності у змаганнях з шашок, волейболу та міні-футболу, що були організовані відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
 
      Довідка: Вперше про село згадується в “Архіві князів Любартовичів Сангушків в Славуті” за 1511 рік як про с.Тутовіче. На Погоринському ключі поселень у межах Сарненського району с. Тутовичі чи не найстаріше після Степаня, Кричильська та Короста. І значно старіше за Цепцевичі, Тріскині та Ремчиці.
 

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації