Також дивіться новини на facebook.com

Визначили найсильніших.

Напередодні Нового року підбили підсумки 2009 року шахісти району. На протязі року було проведено чотири етапи чемпіонату району за підсумками яких визначалась трійка кращих спортсменів Сарненщини та 16 гравців в боротьбі за кубок району. Абсолютним чемпіоном став Параниця Віктор, 2 та 3 місця посіли Якимчук Василь та Параниця Олександр відповідно. Фінал кубку району проходив без несподіванок і вже в котрий раз в фінальному двобої переможця визначали між собою два найсильніших шахіста району. Віктор Параниця своєю натхненною грою ще раз пітвердив звання найкращого шахіста району перемігши в фінальному протистоянні.

19 грудня визначили найсильніших шашкісти району. Як і в минулому році головна боротьба відбувалась між представниками районного центру та смт.Клесів. Клесівські спортсмени і в цьому році були сільнишими і вибороли 1 та 2 місця. Переможцем змагань став Смицький Володимир, срібним призером став Романюк Анатолій, бронзову нагороду здобув Цицюра Олександр. Серед жінок перемогу здобула представниця Клесіва Кузьмич Наталя.