"Срібло" у змаганнях з баскетболу обласної спартакіади

З метою пропаганди здорового способу життя, зміцнення здоров’я державних службовців уже не один рік підряд відбуваються змагання серед збірних команд державних службовців обласної, районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення.

Зазвичай спартакіада проводиться протягом лютого-жовтня. Але цьогоріч, у зв’язку з карантином, заключні змагання з баскетболу відбулися лишу в грудні. Так, 27 грудня 2009 року в спортивному залі Рівненського державного технікуму технологій та дизайну НУВГП поборотися за перемогу зібралися 10 команд держслужбовців області.

З бажанням перемогти приїхала і команда Сарненської райдержадміністрації. Обігравши в першому турі визнаних фаворитів - команду облдержадміністрації та Кузнецовського міськвиконкому, вони потрапили у фінал. У фіналі сарненці зустрілися з командою Рівненського міськвиконкому, яку перемогли з розгромним рахунком 25-6.

Таким чином, у напруженій боротьбі команда Сарненської райдержадміністрації посіла почесне 2 місце, пропустивши вперед лише дубнівську команду.

За підсумками обласної спартакіади 2009 року сарненські держслужбовці на 7 місці. Будемо надіятися, що перемогу, яку вони здобули в останніх змаганнях надихне їх, додасть азарту в наступному році і стане стимулом до лідерства в області.