НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА

Новий рік та Різдво посідають особливе місце серед усіх свят, що позначені на календарі червоним кольором. Їх чекають усі люди, а тим паче діточки. Малеча з нетерпінням очікує приходу Діда Мороза та красуні Снігуроньки, котрі принесуть смачні подарунки. Для багатьох ці дні асоціюються із казкою, кожен прагне, аби негаразди залишилися у старому році, а з новим пов’язують свої мрії на краще життя.

Незважаючи на зимову погоду та карантин, для дітей Сарненського району все-таки були проведені заходи, присвячені новорічним та різдвяним святам. Дуже цікаві вистави, концерти та казкові програми представлені дитячим колективам.

Свято новорічної ялинки під патронатом голови Сарненської райдержадміністрації для дітей з неблагополучних сімей відбулося 13 січня 2010 року в районному будинку дітей і молоді. З вітальним словом до дітей звернулась заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, побажавши малюкам веселих свят, здійснення всіх мрій, міцного здоров’я, успіхів у навчанні та родинного тепла.

Біля 150 дітей пільгових категорій з міст та району стали учасника новорічної програми «Пригоди казкових героїв». Яскраві костюми акторів, прикрашена зала, чарівна ялинка привернули увагу не тільки малюків, але й дорослих. Пеппі – довга панчоха та леопард Леона запросили всіх до чарівного свята. Хороводи, цікаві ігри з Дідом Морозом і Снігуронькою чекали на малят. Завершилося свято врученням солодощів від голови райдержадміністрації.

А 14 січня 2010 року діти-сироти та позбавлені батьківського піклування району переглянули виставу «Новорічні пригоди Снігуроньки та її друзів". До участі у святі головні герої казки залучали і дітей, граючи з ними у всілякі ігри, вікторини. Продовжилось свято вікториною, яку провели дід Мороз та Снігуронька. Діти з задоволення відповідали на запитання, за що отримали цінні подарунки. Свято вдалося на славу. Всі малюки були дуже задоволені, а з собою повезли солодкі подарунки від відділу у справах сім’ї, молоді а спорту райдержадміністрації.

В святкові дні новорічну казку для дітей-інвалідів підготували в міському клубі «Залізничник» вихованці підліткового клубу «Юність». Тут завжди раді гостям. Малюки опинилися в справжній казці. Після вистави, діти брали участь у конкурсній програмі біля ялинки, водили новорічний хоровод і отримали солодощі.

Всі ці концерти, вистави підготували відділи у справах сім’ї, молоді та спорту, культури та туризму, освіти, служби у справах неповнолітніх райдержадміністрації, РЦ СССДМ.

Крім того, 04 січня 2010 року 30 учнів Білятицької ЗОШ І-ІІ ст. мали змогу відвідати обласний музично-драматичний театр з переглядом новорічної вистави, 50 учнів Сарненської гімназії – новорічний ранок в м. Київ.

В закладах культури клубного типу, публічно-шкільних бібліотеках району з 25.12.2009 по 13.01.2009 теж проходили новорічні ранки, святкові вечори-відпочинку, музичні вечори, вікторини, народознавчі години, спортивні ігри.

Тож, хочеться вірити, що новорічні свята стануть для дітей, а особливо для дітей соціально незахищених категорій, початком нового, кращого життя, насиченого добром, щирістю, теплом людських сердець.

У Новий рік кожен із нас чекає сюрпризів , а тим більше діти, тож нехай збудуться всі мрії і сподівання дітей.