Волейбольний турнір пам’яті воїна-афганця Георгія Сергійчука

Кожного року на території Костянтинівської сільської ради проводиться турнір з волейболу, присвячений доленосній події: закінченню війни в Афганістані для радянських офіцерів і солдат. Теперішні молоді люди, вважають організатори заходу, повинні знати історію свого народу. У тому числі-історію локальних війн і їх наслідки. Розповісти про все учасникам змагань запросили 5 ветеранів Афганістану. Під час відкриття, голова Костянтинівської сільської ради Роман Боровик подякував афганцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі та вручив їм грошові винагороди. Віддати шану ветеранам трагічної афганської війни та підтримати спортсменів приїхала начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Лариса Болкуневич.
Всього в змаганнях взяло участь чотири команди: Костянтинівська, Орлівська та дві з с. Іванівна.

У напруженій боротьбі перехідний Кубок турніру
пам’яті воїну-афганцю Георгію Сергійчуку дістався костянтинівським волейболістам. Крім Кубку та грамот, переможці отримали подарунки від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, а переможені – хороший настрій та позитивні емоції.