Також дивіться новини на facebook.com

Вечір запитань і відповідей


Нещодавно працівники відділу у справах сімї, молоді та спорту, служби дітей райдержадміністрації, центру СССДМ взяли участь у тематичному заході в Чудельській школі-інтернат №2. Ініціатором заходу, який проходив у форматі «запитання-відповідь» стала психолог інтернату Тамара Кравець.
До роботи були залучені учні 7-11 класів.
У ході заходу розглядалися питання поширення злочинності серед підлітків та молоді, наслідки і відповідальність за вчинення злочинів та правопорушень. Під час проведення заходу обговорювалися питання соціальних, моральних, та духовних аспектів формування гармонійної особистості в період юності. Значна увага приділялася профілактиці негативних звичок у молодіжному середовищі, ранніх статевих стосунків, хвороб, що передаються статевим шляхом, підліткових вагітностей та абортів, моральності та духовності людини в період становлення. Спілкуючись із учнями, спеціалісти аналізували причини виникнення проблем сучасної молоді та шляхи їх подолання, обговорювали життєві ситуації, та надавали рекомендації уявним клієнтам зі схожими проблемами.
Крім того всі учасники отримали інформаційні буклети «Здоров'я – це фізичне, духовне і соціальне благополуччя, а не лише відсутність хвороб або фізичних вад», «Люди + наркотики», «Що необхідно знати при вживанні наркотиків?», «Хочеш жити - кидай курити». Також для закладу були передані Кишенькові книги для випускників інтернату. Даний довідник містить у собі корисну інформацію та практичні поради випускникам інтернатних закладів, які необхідні їм для захисту своїх прав у самостійному житті.