Вперше на теренах Сарненщини відбувся обласний чемпіонат з вільної боротьби

Нещодавно в м. Сарни у спортивній залі ДЮСШ відділу освіти райдержадміністрації відбувся чемпіонат області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1993-95 р.н. Загальне керівництво й організацію змагань здійснювали відділ фізичної культури і спорту Рівненської облдержадміністрації та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Дані змагання в м. Сарни проводилися вперше.
Для того щоб позмагатися та вибороти якомога більше призових місць на Сарненщину з’їхалося 9 команд області.Серед них був представлений окремою командою і Сарненський район, який делегував 23 спортсмена, а загалом взяли участь у змаганнях з боротьби вільної понад 120 спортсменів.
На урочистий парад з нагоди початку дійства вишикувалися команди м. Рівне та Рівненського району, м. Дубно та Дубенського району, м. Березно, м. Кузнецовськ, м. Здолбунів, Володимирецького та Сарненського району. Відкрила змагання начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Лариса Болкуневич, яка побажала всім міцного здоров’я та волі до перемоги. Під звуки Державного гімну представники з кожних команд підняли синьо-жовтий прапор.
В загальнокомандному заліку Сарненський район посів І місце (7 чемпіонів, 5 срібних та 5 бронзових нагород), ІІ місце – Дубенський район, ІІІ місце – Володимирецький район.
Головний спеціаліст відділу фізичної культури і спорту Рівненської облдержадміністрації Руслан Лопоша нагородив всіх переможців та призерів грамотами та медалями.