V звітно-виборна конференція ФСТ «Колос».

12 березня 2010 року в актовій залі Сарненського педагогічного коледжу відбулася V звітно-виборна конференція Сарненської районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.
В заході прийняли участь директор обласного центру інвалідного спорту Кучер В.О., голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Соляр А.В., заступник керівника апарату Сарненської райдержадміністрації Ангел М.О., директор КДЮСШ «Колос» Пістоль В.В., голова районної ради профспілки працівників освіти Болкуневич Р.М., директор обласного ДЮСШ «Колос» з боксу Соколовський Ю.М.
У ході конференції діючий голова районної організації фізкультурно - спортивного товариства «Колос» Хомич Р.О. звітувався за п’ять останніх років своєї діяльності. Також, доповідали про розвиток сільського спорту голова сільського спортивного клубу «Козак» (Стрільська сільська рада) – Зіневич В.Ф., голова сільського спортивного клубу «Гарт»
(Великовербченська сільська рада) – Колос А.А.
Одноголосним рішенням головою Сарненської районної організації фізкультурно - спортивного товариства «Колос» на 2010 – 2015 роки залишили нині діючого голову Хомича Р.О.

На завершення, були підведенні підсумки по участі сільських спортивних клубів та колективів фізичної культури у змаганнях районного та обласного рівня. Кожен сільський, селищний спортивний клуб (21) та колектив фізичної культури району (9) отримали від голови районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Хомича Р.О. та головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації Михайлицького В.О. грамоти та спортінвентар (футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, комплекти шахів та шашок, ракетки для настільного тенісу).