«Таланти багатодітної родини»

25 березня 2010 року в Рівненському міському палаці культури «Текстильник» відбувся УІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини». Організаторами обласного етапу конкурсу є Рівненська організація Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

У конкурсі-фестивалі прийняли участь 7 дітей з багатодітних сімей із Сарненського району в таких номінаціях як: вокальний жанр – Кошляк Вікторія, Комар Іван - з села Корост, Конько Оксана з села Кричильськ та Лобасюк Олександр з села Зносичі; образотворче мистецтво – Захарчук Дем’ян з міста Сарни; прикладне мистецтво – Гризовський Микола з села Зносичі;
хореографія – Симончук Вікторія зі своїм партнером по танцю Оленічем Олександром. Усі діти достойно представили наш край та показали свій професіоналізм.

В номінації «Прикладне мистецтво» ІІІ місце виборов Гризовський Микола, учень Зносицької школи, який представив глядачам та членам журі вироби з дерева, зроблені власноруч. По завершенню конкурсу-фестивалю всіх дітей району було нагороджено Грамотами відділу у справах сімї, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації та подарунками.