Представлення голови Сарненської райдержадміністрації

16 травня 2010 року у райдержадміністрації за участю першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Юхименка, голови районної ради Миколи Добридніка, депутата обласної ради Олександра Юркевича, міського голови Леонтія Ніколайчука відбулось офіційне представлення голови Сарненської райдержадміністрації згідно РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ від 15 квітня 2010 року № 195/2010-рп «Про призначення А.Остапчука головою Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області».
  На представленні були присутні: міський, селищні, сільські голови, керівники районних відділів і управлінь, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій в районі, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, приватні підприємці та директори загальноосвітніх навчальних закладів району.