Перша розширена робоча нарада

Головою райдержадміністрації Анатолієм Остапчуком була проведена перша розширена робоча нарада за участю заступників голови райдержадміністрації, керівників районних відділів і управлінь територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій в районі, начальників структурних підрозділів адміністрації. Присутні інформували про проведену роботу за минулий тиждень та про заходи, які заплановані на поточний тиждень. Окрім того головою адміністрації були дані окремі доручення керівникам, щодо приведення у належний стан адміністративних приміщень та подати пропозиції по покращенню їх умов.
   Враховуючи те, що наближається 24-та річниця Чорнобильської катастрофи та 65-та річниця перемоги у Великій Вітчизняній війні, заступникам голови адміністрації, відповідно до розподілу функціональних повноважень, були дані завдання щодо організації та проведення в районі на належному рівні вказаних заходів.