Засідання 4-го Форуму місцевого розвитку Сарненського району

Нещодавно в райдержадміністрації за участю голови Сарненської райдержадміністрації Анатолія Остапчука, голови Сарненської районної ради Миколи Добридніка, координатора Рівненського ОПВ Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Володимира Філіца відбулось засідання 4-го Форуму місцевого розвитку Сарненського району.
    В засіданні взяли участь голови місцевих громадських організацій, а саме: Коростської, Великовербченської, Тинненської, Селищенської, Тутовицької сільських та Клесівської селищної рад, які презентували присутнім, як місцеві громади вирішують проблемні питання на підвідомчих територіях завдяки коштам міжнародних фінансових організацій та грантодавчих фондів, зокрема по Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» та громадської організації «Комітет виборців України».

На сьогоднішній день місцеві громади уже отримали і освоїли (за винятком ГО «Сосна – Клесів») другий транш коштів проекту. На часі, кошти районного бюджету та третій заключний транш коштів, що дасть можливість до кінця 2010 року завершити проекти, а жителям вищезазначених рад вирішити свої місцеві соціальні проблеми.

Інна Ковальчук,
головний спеціаліст сектору