Фестиваль талановитої молоді «Творча обдарованість»

Обдарованість – своєрідне якісне поєднання здібностей, від яких залежить успіх у будь-якій діяльності. Найвищий рівень розвитку обдарованості – талант і геніальність.

Багато славних традицій має Сарненський район, район, молодий серцем і душею. За однією з таких традицій в районі віншують творчу, обдаровану, талановиту молодь.
    19 травня 2010 року в районному Будинку культури відбувся щорічний фестиваль талановитої молоді «Творча обдарованість».
    На святі були присутні голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови Сарненської райдержадміністрації Тетяна Сухарева, начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмила Макриця, голова Сарненської районної ради Микола Добриднік, депутат Рівненської обласної ради Олександр Юркевич.
    Творча особистість – це та особистість, яка в змозі реалізувати свої індивідуальні можливості, має нетрадиційне мислення, багатий духовний світ, пізнає і створює щось нове, неповторне і притаманне лише цій особистості. І як зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, в районі вже декілька років поспіль ведеться системна та кропітка робота з виявлення обдарованих творчих дітей, діагностування здібностей, нахилів та створення умов для їх розвитку і удосконалення. Зокрема, сформовано та постійно поновлюється банк творчо обдарованих дітей, розроблена та реалізовується районна програма “Творча обдарованість”. Кількість таких дітей зростає з року  в рік. Для порівняння, за даними відділу освіти:
    У 2008 році – 42 переможці обласних і Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, змагань;
    У 2009 році – 64.
      В цьому році 136 учнів району здобули перемогу, зайняли призові місця на рівні області, держави.
Анатолій Остапчук подякував талановитій молоді та їхнім наставникам за здобуті перемоги та побажав нових вершин і перемог, успіхів, натхнення, творчих здобутків та підкреслив, що районна влада і надалі буде створювати всі умови длярозвитку і саморозвитку особистості, реалізації інтелектуального потенціалу, фізичного і духовного розвитку, життєвого самовизначення, відчуття успіху, впевненості у власних творчих силах.

На заході було нагороджено 136 обдарованих учнів загальноосвітніх навчальних закладів району за шістьма номінаціями: «Інтелектуали ХХІ століття», «Наукова еліта», «Творчий подих», «Юне обдарування», «Підкорюючи вершини», «Сходинки до олімпу». Номінанти отримали грамоти та подарунки.

Інна Ковальчук,
головний спеціаліст сектору