Презентація літературного альманаху Сарненщини «Пролісок-2009»

25 травня 2010 року на базі Кричильського Будинку культури відбулась презентація літературного альманаху Сарненщини «Пролісок-2009», що був виданий в рамках районної програми розвитку української книги та книговидавничої справи на 2008-2011 роки. Презентація альманаху була приурочена до вшанування пам’яті видатного українського письменника, поета-гумориста Леоніда Куліша-Зіньківа.
    На заході були присутні: заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Чорна, депутат районної ради Георгій Александрович, директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко, голова Рівненської обласної організації національної спілки письменників України Лідія Рибенко, а також члени обласної організації національної спілки письменників України: Юрій Береза, Василь Басараба, Микола Береза, Євген Шморгун, Юлія Бондючна, Неоніла Диб’як, Іван Кідрук, Ростислав Солоневський.
    Присутні на заході співавтори отримали від заступника голови РДА Тетяни Сухаревої примірники політичного альманаху Сарненщини «Пролісок-2009».

Сектор з питань
внутрішньої політики