Урочистості з нагоди професійного свята медичних працівників

18 червня 2010 року
в районному Будинку культури відбулись районні урочистості з нагоди професійного свята медичних працівників. На захід були запрошені працівники галузі охорони здоров’я району. Привітати медпрацівників прийшли представники влади – виконуючий обов’язки голови Сарненської райдержадміністрації Валентин Цупріян, заступник голови Сарненської райдержадміністрації Тетяна Сухарева, начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Василь Іванюк, голова Сарненської районної ради Микола Добриднік, депутат Рівненської обласної ради Олександр Юркевич, Сарненський міський голова Леонтій Ніколайчук.

З нагоди професійного свята відбулось вручення грамот медичним працівникам.
     Для винуватців свята подарували свої концертні виступи народний аматорський хоровий колектив медичних працівників Сарненської ЦРЛ, зразковий аматорський хореографічний колектив „Журавка”, вокальний жіночий ансамбль медичних працівників центральної районної лікарні, вокальний чоловічий ансамбль медичних працівників центральної районної лікарні, народний аматорський вокальний ансамбль „Намисто”, народний аматорський вокальний ансамбль „Елегія”, вокальний ансамбль медичних працівників облпсихлікарні, вокальне тріо міського будинку культури, вокальний дует М.Угрин, Л.Давидюк, інструментальна п’єса у виконанні викладачів класу фортепіано Сарненської ДМШ, солісти Н.Міланець, М.Макаревич, В.Дидюк.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв'язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації