День скорботи

20 червня 2010 року в рамках Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни та 69-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни в смт. Степань проведено заходи, зокрема відслужено поминальні молебні по загиблим в роки війни, здійснено Хресний Хід, освячено та покладено квіти до Братської могили, обеліску землякам, які загинули в 1941-1945 рр. та до пам`ятного знаку «Тризуб» (місце страти воїнів УПА). На площі Незалежності в смт. Степань відбувся мітинг скорботи та вшанування пам’яті жертв війни.
    По закінченню заходів на базі Будинку культури смт. Степань за участю виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Валентина Цупріяна, головного лікаря Сарненської центральної районної лікарні Степана Мартиновича, депутата районної рад Георгія Олександровича заступника начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петра Боротюка, виконуючого обов’язки начальника Управління Держкомзему в Сарненському районі Рівненської області Олександра Олешкевича в Будинку культури смт. Степань відбулись громадські слухання.
    На порядок денний виносились такі питання: про створення дорожньої карти по розвитку Степанської селищної ради, про затвердження статуту селищного комітету «Відродження», про удосконалення роботи Степанської районної лікарні.
Всього на заході було присутніх до 200 осіб.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв'язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації