Виїзна колегія райдержадміністрації на території Степанської селищної ради

Нещодавно за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ відбулось виїзне засідання колегії районної державної адміністрації на підвідомчій території Степанської селищної ради.

В рамках заходу відбувся огляд та ознайомлення з роботою підприємств, установ та організацій, розташованих на території Степанської селищної ради.
    В с. Грушівка  було олянуто ЗОШ І-ІІ ст., клуб та ФАП. В с. Калинівка відвідали ДНЗ «Сонечко», філію початкових класів Степанської ЗОШ І-ІІІ ст., фельдшерсько-акушерський пункт, бібліотеку. В с. Мельниця оглянули філію початкових класів Степанської ЗОШ І-ІІІ ст., фельдшерсько-акушерський пункт, клуб. В смт. Степань огляд установ розпочався із Степанської райлікарні, Координаційного центру соціального обслуговування малозахищених верств населення, в якому на денному стаціонарі перебуває 23-є людей похилого віку. Також було оглянуто ДНЗ «Калинка», краєзнавчий музей, Степанську ЗОШ І-ІІІ ст., музичну школу, Будинок дітей і молоді, ДНЗ «Льонок», Будинок культури, санаторій «Горинь», де в даний час на оздоровленні перебувають 118 дітей Сарненського району.
    Теоретична частина засідання колегії проходила на базі Будинку культури смт. Степань. На порядок денний виносились питання: про практику роботи виконкому Степанської селищної ради по виконанню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», про виконання місцевих бюджетів району станом на 22.06.2010, про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 24.01.2009 № 16 «Про програму підтримки та розвитку культури села Рівненської області на період до 2015 року» щодо налагодження співпраці структурних підрозділів сільських, селищних культурно-дозвіллєвих комплексів в організації аматорського мистецтва, про забезпечення виконання на території району заходів, передбачених всеукраїнською акцією «Чисте довкілля».
    Як підсумок, виконавцям доручено доопрацювати відповідні проекти розпоряджень та доручення.
    Чергове засідання виїзної колегії відбудеться у липні 2010 року на території Немовицької сільської ради.

Сектор з питань внутрішньої політики
та звязків з громадськістю
апарату райдержадміністрації