20-річний ювілей Податкової служби України відсвяткували нещодавно податківці Сарненщини

2 липня – це особлива дата, адже минуло 20 років відтоді, як в Україні офіційно з'явилася професія справді державної ваги - податківець. З нагоди свята відбулися урочистості, на яких вшановували податківців Сарненщни. Привітали винуватців свята голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Добриднік, міський голова Леонтій Ніколайчук, владика Анатолій.

Багато теплих слів на адресу податківців лунало в цей день від гостей. Згідно зі спільним розпорядженням голів райдержадміністрації та районної ради були нагороджені почесними грамотами працівники Сарненської міжрайонної податкової інспекції Олена Мичка, Ольга Мушкевич, Олена Панасюк. Подяками міського голови були також відзначені Іван Набухотний, Віктор Клок, Любов Мельник.
     Окрім того, приємним сюрпризом для очільника Сарненської міжрайонної податкової інспекції Галини Шеремет було вручення владикою Анатолієм Грамоти предстоятеля Української Православної Церкви за заслуги перед Українською Православною Церквою та Ордена Почаївської Ікони Пресвятої Богородиці.
    Завершились урочистості святковим концертом.

Сектор з питань внутрішньої політики
та звязків з громадськістю
апарату райдержадміністрації