Привітали торгівельних працівників Сарненщини

25 липня 2010 року на центральній площі м. Сарни відбулись урочистості з нагоди дня працівників торгівлі. Привітали торгівельних працівників Сарненщини голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, міський голова Леонтій Ніколайчук, депутат обласної ради Олександр Юркевич.
    У рамках заходу відбулась церемонія нагородження кращих працівників галузі. Почесною грамотою Рівненської обласної ради нагороджено завідуючу магазину «Маркет» в с. Тинне, Тинненського СТ, Сарненської РССГалину Боротюк. Завідуючу магазину в с. Мельниця, Степанського СТ, Сарненської РСС Валентину Матюшу та завідуючу магазину в с. Люхча, Стрільського СТ, Сарненської РСС Галину Круглик нагороджено почесними грамотами головного управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації. Грамотами районної державної адміністрації нагороджено приватного підприємця, керівника магазину «Все для дому» в с. Карпилівка Дмитра Степанія та приватного підприємця, керівника бару-магазину «Мотєнька», в с. Чудель Наталію Царук.
    Також, були підбиті підсумки проведеного в районі конкурсу серед підприємств торгівлі та ресторанного господарства. За рішенням конкурсної комісії, переможцями визнано:
    - в номінації «Кращий торгівельний заклад району 2010 року» – магазин «Сам-Маркет» (м. Сарни, вул. Бєлгородська, 31, керівник – Новоросюк Олег Сергійович.);
    - в номінації «Кращий спеціалізований торгівельний заклад району 2010 року» – магазин «Рубін» (м. Сарни, вул. Широка, 26, керівник – Чемерисюк Тетяна Андріївна.);
    - в номінації «Кращий керівник закладу торгівлі району 2010 року» – Бобровський Юрій Олександрович (директор супермаркету «ВОПАК», ТзОВ «Юльсоф» (м. Сарни, вул. Широка, 10);
    - в номінації «Кращий заклад ресторанного господарства району 2010 року» – ресторан «Сарни», КП «Сарненський комбінат громадського харчування» м. Сарни, вул. Широка, 1, керівник: Огиєвич Віктор Миколайович);
    - в номінації «Краще приготування національної страви 2010 року» – кафе «Журавлина» (м. Сарни, вул. Варшавська, 9в, керівник: Цінадзе Емзарі Георгієвич).
    Переможців конкурсу було нагороджено відзнаками та пам’ятними сертифікатами.
    Музичні вітання усім присутнім на святі дарували аматорські колективи та окремі виконавці м. Сарни.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації