Засідання сесії районної ради

27 липня 2010 року під головуванням голови районної ради Миколи Добридніка, за участі голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, представників ЗМІ відбулось пленарне засідання
тридцять восьмої сесії районної ради.
    На розгляд сесії вносились 52 питання культурного, соціального, економічного, фінансового напрямків, зокрема: про депутатські запити, про внесення змін до рішення районної ради від 26 жовтня 2009 року № 748 «Про ставки єдиного та фіксованого податку для суб’єктів підприємницької діяльності на 2010 рік», про стан підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2010/11 року.
    З 66-ти обраних депутатів було присутніх 48 чол.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації