Також дивіться новини на facebook.com

Загальні відомості

ПОЛОЖЕННЯ про управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації

 
1. Управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації (далі - управління) утворюється головою Сарненської райдержадміністрації, входить до її складу і в межах Сарненського району забезпечує виконання покладених на управління завдань.
2. Управління підпорядковане голові Сарненської райдержадміністрації, а також підзвітне і підконтрольне  Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації.
3. Управління у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, а також положенням про управління.
4. Основним завданням управління є забезпечення реалізації державної соціальної політики у Сарненському районі у сфері соціального захисту населення, що включає:
1) забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, дітей, внутрішньо переміщених осіб, підтримки сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних, молодих сімей, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівності прав чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, виконання програм і заходів у цій сфері;


СтруктураРегламент

Регламент Сарненської РДАЗагальні відомостіДовідково

Розподіл прямих іноземних інвестицій
по містах та районах області1
Назва району
Обсяги інвестицій,
тис.дол...США

у % до початку
2010р.Адміністративні послуги

з/п
*

Найменування органу, у сфері якого
надається послугане доступно


не доступно


не доступно


не доступно


Syndicate content