№ 40 від 01 лютого 2013 року "Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2013 році"

01 лютого 2013 року                                                                                 № 40

Про проведення першого туру

щорічного Всеукраїнського конкурсу

“Кращий державний службовець” у 2013 році

Керуючись статтею 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 “Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 22 січня 2013 року № 39 “Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, на виконання плану заходів з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2013 році, затвердженого розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 25 січня 2013 року № 45 та з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців:

1. Провести перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець у 2013 році серед державних службовців апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

2. Утворити організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2013 році (даліОрганізаційний комітет) у склад  згідно з додатком.

3. Затвердити:

Положення про організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” (даліПоложення),  додається.

– план заходів з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець у 2013 році (далі – План заходів), додається.

4.Організаційному комітету розробити та затвердити порядок проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2013 році.

5. Завідувачу сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації висвітлити у місцевих засобах масової інформації та довести до відома державних службовців райдержадміністрації інформацію про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2013 році.

6. Начальнику відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації про виконання розпоряджень голови  Рівненської облдержадміністрації від 22 січня 2013 року № 39 “Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовецьта від 25 січня 2013 року № 45 “Про план заходів з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу Кращий державний службовецьу 2013 році інформувати облдержадміністрацію до 15 травня 2013 року.

7. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 січня 2012 року № 12-к “Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2012 році”.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Додається (С К Л А Д організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2013 році )

Голова  адміністрації                                                                      А.Остапчук