№ 362 від 23 жовтня 2013 року "Про затвердження плану районних заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року"

23 жовтня 2013 року                                                                                           № 362

Про затвердження плану районних заходів

щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції
в українське суспільство ромської національної
меншини на період до 2020 року

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 08.10.2013 № 530 «Про затвердження плану обласних заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року»:

1. Затвердити план районних заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року (далі – план заходів) згідно з додатком.

2. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад долучитись до виконання плану заходу.

3. Виконавцям інформувати відділ культури і туризму райдержадміністрації про хід виконання розпорядження щороку до 05 січня.

4. Відділу культури і туризму райдержадміністрації інформувати управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації щороку до 15 січня.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Т.Сухарєву.

Голова адміністрації                                                                                 А. Остапчук