№ 359 від 22 жовтня 2013 року "Про Програму розвитку футболу в Сарненському районі на 2013 - 2016 роки"

22 жовтня 2013 року                                                                                                  № 359

Про Програму розвитку футболу в

Сарненському районі на 2013 - 2016 роки

Відповідно до статей 13, 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про фізичну культуру і спорт”, Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 1148/2004 „Про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2013 року № 525 «Про Програму розвитку футболу в Рівненській області на 2013-2016 роки» та з метою забезпечення розвитку футболу в Сарненському районі, оздоровлення різних верств населення, підвищення спортивної майстерності футболістів, рівня проведення змагань з цього виду спорту, досягнення високих результатів на обласних та всеукраїнських змаганнях:

1. Схвалити Програму розвитку футболу в Сарненському районі на 2013 - 2016 роки (далі - Програма), що додається.

2. Відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Виконавчим комітетам сільських, селищних та міської рад розробити відповідні Програми щодо розвитку футболу на 2013 – 2016 роки на підвідомчій території.

4. Рекомендувати Сарненському педагогічному коледжу РДГУ, вищому професійному училищу №22, ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей», районній федерації футболу, районній організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос», комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» долучитись до виконання Програми.

5. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати відділ у справах молоді і спорту райдержадміністрації щороку до 05 грудня.

6. Відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації          від 30 вересня 2013 року № 525 «Про Програму розвитку футболу в Рівненській області на 2013-2016 роки» подавати в управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації щороку до 15 грудня.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сухареву Т.Є.

Голова адміністрації                                                                               А.Остапчук