№ 386 від 13 листопада 2013 року "Про план заходів щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення в районній державній адмініст"

13 листопада 2013 року                                                                             № 386

Про план заходів щодо мінімізації
можливості виникнення конфлікту
інтересів осіб, уповноважених на
виконання функцій держави, та
врегулювання конфлікту інтересів
у разі його виникнення в районній
державній адміністрації

Відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», із змінами та доповненнями, на виконання Указу Президента України від 23.04.2013 № 229/2013 «Про План заходів щодо реалізації у  2013 році положень Стратегії державної кадрової політики на  2012 - 2020 роки», а також з метою мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів та  його врегулювання у разі виникнення в районній державній адміністрації:

1. Затвердити план заходів щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення в районній державній адміністрації (далі – план заходів) згідно з додатком

2. Виконавцям про хід виконання плану заходів інформувати районну державну адміністрацію до 10 січня та 10 липня 2014 року.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                                 А.Остапчук