№ 13 від 20 січня 2014 року "Про проведення профілактичних медичних оглядів працівників сільського господарства , працюючих з шкідливими умовами праці у 2014 році "

20 січня 2014 року                                                                                         № 13

Про проведення профілактичних медичних

оглядів працівників сільського господарства , працюючих

з шкідливими умовами праці у 2014 році

На виконання ст.26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та з метою раннього виявлення захворювань, профілактики ускладнень, вчасного лікування працюючих з шкідливими умовами праці.

1.     Затвердити план-графік проведення профілактичних медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці у 2014 році     згідно додатку .

2.     Начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Шеремету М.П., та рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств:

2.1.Забезпечити явку працівників, які підлягають профілактичним медичним оглядам згідно затвердженого плану - графіку проведення профілактичних медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці у 2014 році.

2.2. Попередити працівників про те, що особи, які без поважних причин не пройшли у встановлений термін обовязковий медичний огляд у повному обсязі відстороняються від роботи і можуть бути притягнуті до дисциплінарної відповідальності та не допускати до роботи працівників, яким за медичним висновком така робота протипоказана за станом здоров`я.

3.     Головному лікарю Комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської  районої ради Романюку Я.Р.:

3.1. Створити комісію по проведенню медичних оглядів працівників сільського господарства , працюючих з шкідливими умовами праці у 2014 році.

3.2. Забезпечити якісне проведення профілактичних медичних оглядів з одночасним наданням висновку про професійну придатність працівників та оздоровленням хворих .

3.3  Кожні 15 днів подавати інформацію про хід профілактичних медичних оглядів до райдержадміністрації та Сарненського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області.

4.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Сухареву Т.Є.

Голова адміністрації                                                                          А.Остапчук

голови районної

10.

ТОВ «РАВ»