№ 15 від 20 січня 2014 року "Про внесення змін до районної програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011- 2015 "

20 січня  2014   року                                                                                     № 15

Про внесення змін до районної програми створення   місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011- 2015 роки

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2001 № 308 “Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків”, розпорядження голови облдержадміністрації від 02.11.2010 № 494 “Про обласну програму створення місцевого та об'єктових резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2011-2015 роки”, з метою формування   місцевого та об'єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру до 2015 року та у зв'язку з втратою чинності  ДСТУ 4063-2001 "Бензини автомобільні. Технічні умови", затверджених наказом Держстандарту України від 29.11.2001 № 588:

1. Внести зміни до районної програми створення   місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011- 2015 роки, схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 24.01.2011 № 20 (зі змінами від 24.01.2012 № 18),  затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 18.02.2011 № 136, (зі змінами від 24.02.2012      № 367), а саме: в розділі IV "Пально-мастильні матеріали" додатку 1 до Програми "План-графік накопичення матеріально-технічних засобів місцевого резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків в Сарненському районі у 2011 – 2015 роках" слово "Автобензин      А-76" замінити на слово "Автобензин".

2. Відділу інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації   подати зміни до районної програми створення   місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011- 2015 роки районній раді на затвердження в установленому порядку.

3.    Фінансовому    управлінню     райдержадміністрації    в    районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти в межах реальних   фінансових ресурсів на виконання даної Програми.

4.    Контроль   за    виконанням   розпорядження покласти на першого заступника голови   райдержадміністрації.

Голова   адміністрації                                                                              А.Остапчук